Jóga v Karviné
„Život není jen o tom, co jsme již pochopili, ale spíše o tom, co jsme ještě nepochopili.“ 🙂

#Objevuj základní kameny života

Úvodní kurz

Jedná se o ucelený základní kurz jógy, v rámci kterého se seznámíte s hlavními stavebními kameny, které vám pomohou správně uchopit nejenom komplexnost jógy, ale celého našeho života.

Kurz základů jógy
#Kultivuj své kvality

Večerní flow

Pravidelné lekce jógy v průběhu týdne pro ty, kteří se chtějí s Markem věnovat jógové praxi, při které se tělo zpevní, zvýší se flexibilita ale také se dopřeje dostatek relaxace pro dobrou náladu. 🙂

Lekce Bodhi jógy
#Rozhýbej své tělo a uklidni svou mysl

Víkendové lekce

Tradiční víkendové lekce jógy jsou místem, kde můžete najít cestu ke svému zdraví a vitalitě, klidu a relaxaci. Máme pro vás připravené ranní dynamičtější i večerní klidnější lekce - záleží, na co máte náladu.

Víkendové lekce zdraví
#Najdi v sobě klid

Meditace

K meditaci vede spoustu cest, žádná z nich však nenese známky meditace, dokud člověk sám onoho stavu skrze svou praxi nenavodí si stav meditace. Praxe nám nabízí možnost ponořit se do těchto kvalit.

Meditační praxe

~ BODHI JÓGA ~

Spojení umění tradiční Jógy s uměním Zenu (meditace) a Qi-gongu (životní energie, čakry, kundalini), to je Bodhi Jóga u nás v Karviné.

V rámci lekce budou kombinovány jednotlivé jogínské metody tak, aby to člověka dovedlo do stavu své vlastní přirozenosti, případně kultivace jednotlivých aspektů, na které daná lekce jógy bude zaměřená. Struktura lekce je vždy na daném lektorovi, který si navnímá přítomnou skupinu, která se zrovna na dané lekci sešla a dle toho vše přizpůsobí. Nejsou to dané sestavené lekce hatha jógy, ashtangy, jin a jakékoliv jiné jógy, to je důležité uvědomit si pro již praktikující jogíny, kteří jsou zvyklí na určitý stereotyp.
“Be like a water, yoginis.”

ZDRAVÍ

Klíčovým prvkem naší praxe je dosažení zdraví.

KONCENTRACE

Dhāraṇā neboli umění koncentrace a pozornosti.

JÓGA

MEDITACE

Dhyāna neboli umění niterného poznávání.

DISKUSE

Gyāna (Jnana) neboli rozjímání o skutečnosti.

Lekce Bodhi Jógy jsou výsledkem životní cesty lektorů, kteří díky své životní cestě objevili onu jednoduchost, která je v naprostém souladu také s tím, co říká například Patañjali ve výkladu toho, jak vnímá onu jógu. Osm stupňů jógy umožňuje člověku nahlédnout do podstaty dění a umožňuje také nalézt cesty, jak kultivovat sebe sama, abychom dosáhli životní harmonie v našich životech. Ásany jsou jen prvním krokem! 🙂 To vše bude propojeno s uměním vnímání sebe sama, rozvíjení svých smyslů, meditací, praktikování zenu a dalších nádherných technik a metod k dosažení KLIDU, jenž je prvotní k SEBE-POZNÁNÍ. O tom Bodhi Jóga jest.

~ POŘÁDÁME PRO VÁS ~

ÚVODNÍ KURZ JÓGY

V rámci našeho základního kurzu jógy formou pravidelných lekcí 2x týdně se můžete postupně nořit do principů jógy. Kurz bude aktivní – tedy vše bude postaveno na vlastní praxi, kterou vás budou provázet naši zkušení lektoři krok po kroku.

Kurz probíhá formou 4 měsíčních pravidelných lekcí 2x týdně (dohromady přibližně 32 lekcí, každá trvající 75 minut => dohromady 40 hodin společné praxe.

VEČERNÍ FLOW

Pravidelné večerní lekce v průběhu týdne budou věnované pravidelné praxi jógového flow, při kterém se zapojí struktury našeho těla v souladu s naší koncentrací, kdy získáváme soulad a životní harmonii ve všech směrech.

Máme připravené zvýhodněné 4-měsíční členství za 2.500 Kč, případně volná místa je možno doplnit jednorázovými vstupy v hodnotě 200 Kč.

VÍKENDOVÉ LEKCE JÓGY

Sobotu a neděli
Rezervace ZDE
ranní “Vítání Slunce”

Na ranních lekcích rozhýbeme své tělo, trošku ho poskládáme a zpevníme, aby nám dobře sloužilo.

Pořádáme také večerní muziko-relaxace – viz FB a kalendář v našem rezervačním systému

Víkendové lekce se konají s dobrovolným vstupným jak na Lodičkách, tak i u nás v Dragon Centru.

~ CO SI VZÍT S SEBOU + ZÁKLADNÍ INFO ~

POHODLNÉ OBLEČENÍ

DĚTSKOU HRAVOST

VLASTNÍ ZODPOVĚDNOST

  • Kromě lekcí na Lodičkách jsou rezervace vždy nutné skrze náš rezervační systém online – ZDE
  • Na lekce u nás v Dragon Centru se schází vždy nejdříve 15 minut a nejpozději 5 minut před zahájením dané lekce – přijďte prosím včas. 🙂
  • Případné změny lekcí budou oznámeny vždy skrze náš rezervační systém, který rozesílá e-maily všem přihlášeným účastníkům.
  • Naše ranní lekce jógy jsou v letní sezóně tradičně na Lodičkách a od října do dubna se přesouvají k nám do Dragon Centra, kde jsou pořádány také i večerní relaxační lekce vždy dle našeho rozvrhu online.

~ ÚHRADA LEKCÍ ~

Úvodní kurz Jógy

Pro účast jsou nutné rezervace skrze náš rezervační systém online.

Kurz: 2.500 Kč / osobu
(rodinní příslušníci, studenti a partneři zvýhodněnou cenu 1.500 Kč.)
1. pololetí - od října do ledna
2. pololetí - od února do května
Půlroční členství je +- 32 lekcí (80 Kč / lekci)

Lekce Bodhi Jógy

Pro účast jsou nutné rezervace skrze náš rezervační systém online.

Kurz: 2.500 Kč / osobu
(rodinní příslušníci, studenti a partneři mají možnost využít zvýhodněnou cenu 1.500 Kč.)
1. pololetí - od října do ledna
2. pololetí - od února do května
Půlroční členství je +- 32 lekcí (80 Kč / lekci)

Jednorázový vstup = 200 Kč/osobu

Kurzy Bodhi jógy jsou podmíněny uhrazením členských příspěvků nejpozději v prvním tréninkovém týdnu, které opravňují členy klubu se aktivně účastnit jednotlivých aktivit – tedy pravidelných lekcí a stejně tak i dalších činností pořádaných klubem (klubových schůzí, odborných workshopů, soustředění, výletů, …).

Členské příspěvky se hradí na tréninku lektorům v hotovosti, QR kódem na místě, nebo na klubový bankovní účet 2502289018/2010
s uvedením jména a příjmení do zprávy. Doporučujeme hradit půlroční členství nejen z důvodů výhodnější ceny, ale máte možnost využívat výhod pojišťoven, které proplácí pohybové aktivity pojištěncům (přispívají ročně 500-700 Kč/osobu/rok).

V rámci členství mají členové klubu možnost využívat v době tréninků kung-fu klubovou posilovnu (příchod vždy s tréninkovou skupinou dle harmonogramu klubových aktivit).

„Zveme Vás mezi nás. :)“

Team Dragon Club Karviná

Dragon Club Karviná, z.s.
+420 720 380 694

Dragoncupcz@gmail.com

Údaje:
IČO:27025870, neplátce DPH
Karviná, Divišova 2823/16, 73301