„Dosáhnout mistrovství skrze dlouhodobé cílené úsilí - to je Kung Fu.“

Děti od 6-15 let

KUNG-FU PRO JUNIORY

Děti a mládež jsou základem našeho klubu a hlavně jeho budoucnost. Proto se věnujeme dlouhodobě pravidelné práci s dětmi a mládeží, kteří se neustále zdokonalují ve všech směrech a postupně budují charakter dračího bojovníka.

OBSAH TRÉNINKŮ PRO JUNIORY
Pokročilí od 16 let + senioři

KUNG-FU PRO DOSPĚLÉ

V rámci tréninku pro dospělé jsou aktivity přizpůsobené více kondiční průpravě a náročnější výuce tradičních bojových umění, v rámci kterých je klíčové neustálé překonávání svých vlastních limitů a komfortu za účelem zdokonalení se.

OBSAH TRÉNINKŮ PRO DOSPĚLÉ

KUNG-FU JUNIOŘI
~ od 6 do 15 let ~

U nás v klubu se od roku 2000 zabýváme výukou bojových umění pro děti, kde se zaměřujeme na jejich celkový rozvoj, ať už celkové kondice, flexibility, mobility, výukou základů bojových umění, tak i soutěžní průpravou, kde se mohou několikrát do roka v případě zájmu účastnit mezinárodních soutěží a různých akcí.

U nás se junioři naučí základní gymnastiku, aby neměli strach z dopadu na zem, budou umět pracovat se soupeřem a budou se umět bránit vůči možným útokům, budou zdraví, silní a flexibilní. K tomu budou díky tréninkům a dílčím motivačním cílům rozvíjet svou vůli a tím i svůj charakter. 🙂

Náš klub si klade jako prioritu individuální přístup, kdy se trenéři mohou intenzivněji věnovat jednotlivým dětem a proto máme omezený počet členů v klubu.
Junioři jsou aktivně připravováni na technické zkoušky (páskování), které vyobrazuje stupeň jejich dovedností.

#BuďmeZdravými

Komplexní průprava

V průběhu tréninků se formou her, tak i tvrdé dřiny junioři připravují na fyzickou zátěž - rozvíjí svou sílu, jemnou motoriku, učí se základům gymnastiky a akrobacie, rozvíjí rozsahy potřebné pro techniky kopů a řádných postojů.

#BuďmeBojovníky

Tradiční techniky a sestavy

Většinu náplně tréninků u juniorů tvoří nácvik základních technik a postojů, které komplexně rozvíjí tělo a umění kontroly svého těla, které se poté aplikuje do nácviků sebeobrany, kickboxerských nácviků ve dvojicích na terče, aj.

#BuďmeSilnými

Kontaktní prvky

Formou her a soutěží se junioři přetahují formou grapplingu (judistického souboje na zemi), učí se proti sobě útočit a bránit se daným útokům, také se učí základům kickboxerského souboje formou semi-contactu, který komplexně rozvíjí reakce a kontrolu nad soupeřem.

KUNG-FU DOSPĚLÍ
~ od 16 let ~

Tréninky seniorů u nás v klubu budou od září zaměřené zejména na efektivní sebeobranu, práci se soupeřem a celkovou fyzickou i psychickou průpravu. Budeme se věnovat nácvikům základních úderů, kopů, hodů a strhů, které se následně aplikují při nácviků na lapy a terče, dále pak v rámci nácviků reálné sebeobrany ve dvojicích, tak i ve skupině. Součástí tréninkové náplně bude sebeobrana beze zbraně, tak i se zbraní.

Hlavním přínosem tréninků u nás je rodinné zázemí, kde se člověk cítí dobře, individuální příprava a dohled zkušených instruktorů, a motivační cíle, které jsou zaměřeny v určitém období na jednotlivé oblasti (stretching, kondice, síla, aj.). 

Tréninky u nás jsou zaměřené na dlouhodobou celoroční průpravu,
kdy můžete skládat zkoušky (páskování) ve stylu Kung Fu.

#BuďmeZdravými

Komplexní průprava

V průběhu jednotlivých tréninků bude samozřejmostí řádné rozcvičení a v průběhu tréninků budou prokládány také cvičení na rozvoj motoriky, rovnováhy, síly, mobility a celkové kondice.

#DosáhniMistrovství

Tradiční prvky

Součástí tréninků bude nácvik základních technik (úderů a kopů, stržení a přehozy) a jednotlivých postojů, které jsou potřebné pro jejich následnou aplikaci formou efektivní sebeobrany.

#MějKontrolu

Kontaktní prvky

Tréninky budou zaměřeny zejména na efektivní sebeobranu, kde se budeme učit práci se soupeřem, jejich vychýlení z rovnováhy, využití protiútoků a cílení na slabá místa soupeře.

~ Rezervace, časový rozpis, rozdělení tréninků ~

Tréninky juniorů jsou určené pro děti a mládež od 8-15 let, přičemž jsou rozděleny do dvou tréninkových skupin dle dovedností.

Junioři – nováčci a začátečníci
Pondělí a středa od 16:00 – 17:15
registrace ZDE.

Junioři – pokročilí
Pondělí a středa od 17:30-18:45
registrace ZDE.

Cena za půlroční kurz je 1.500 Kč

Trenér může děti mezi jednotlivými skupinami přeřazovat na základě jejich dovedností a snahy.

Tréninky pro dospělé jsou určeny pro všechny starší zájemce 16-?? let, kteří se chtějí věnovat výuce tradičních bojových umění.

Dospělí
Pondělí a středa od 19:00 – 20:15
registrace ZDE.

Cena za půlroční kurz je 2.500 Kč
– pro dalšího člena rodiny platí zvýhodněná cena 1.500 Kč

Vstup je podmíněn řádnou rezervací v našem rezervačním systému online. Dbejte na přihlášení do správné tréninkové skupiny.
Nábor nových členů probíhá vždy pouze v září a případně se dobírají noví členové v průběhu února v rámci nového pololetí.
Na tréninky se pouští vždy nejdříve 15 minut před a nejpozději 5 minut před tréninkem, poté se uzamyká vchod. Aktuální informace k tréninkům jsou vždy aktualizovány na FB a v rezervačním systému, který rozesílá informační e-mail při nastálých změnách.

~ Co mít s sebou na trénink ~

Tréninky se konají v naší vybavené tělocvičně, kde najdete vše potřebné pro trénink bojových umění. S sebou je však dobré si vždy vzít:

ŘÁDNÉ OBLEČENÍ

SVÉ CHRÁNIČE

VLASTNÍ ZODPOVĚDNOST

Vezměte si volné oblečení – tepláky a tričko ideálně v černé barvě – důrazně doporučujeme pořídit si spodek kimona a klubové tričko z důvodu zachování řádné klubové kultury, po technických zkouškách také nosit řádně pásek vyobrazující stupeň praktikujícího. V areálu jsou k dispozici oddělené šatny pro muže a ženy, kde se můžete v klidu převléct. Šatny jsou malé – proto doporučujeme přijít včas, abyste se v klidu stihli převléct a netlačili se tam s ostatními.

V případě, že máte své vlastní chrániče, doporučujeme je nosit s sebou. Klub v případě potřeby poskytuje také chrániče na zapůjčení.

~ Členské příspěvky ~

Pravidla členství v
DC Akademie Karviná

- Být ryzího charakteru a vždy říkat pravdu
- Respektovat sebe sama a všechny ostatní za rovné
- Mít touhu se zdokonalovat
- Bránit slabší, když je to potřeba
- Pravidelně trénovat

Půlroční členství:
Děti (5-7) = 1.500 Kč/osobu
Junioři + studenti = 1.500 Kč/osobu
Dospělí (18+) = 2.500 Kč/osobu


1. pololetí - od října do ledna
2. pololetí - od února do května

Rezervace se provádí v našem rezervačním systému online: dc-akademie.inrs.cz

Klubové aktivity v průběhu letních prázdnin jsou omezeny.

Členské příspěvky se hradí na tréninku lektorům v hotovosti, nebo na klubový bankovní účet 2502289018/2010
s uvedením jména a příjmení do zprávy. Hradí se vždy půlroční členství – máte možnost využívat výhod pojišťoven, které proplácí pohybové aktivity pojištěncům (přispívají ročně 500-700 Kč/osobu/rok).

V rámci členství mají členové klubu možnost využívat v době tréninků kung-fu klubovou posilovnu (příchod je vždy s tréninkovou skupinou dle harmonogramu klubových aktivit).

„Zveme Vás mezi nás!“

Team Dragon Club Karviná

Dragon Club Karviná, z.s.
+420 720 380 694

Dragoncupcz@gmail.com

Údaje:
IČO:27025870, neplátce DPH
Karviná, Divišova 2823/16, 73301