~ Činnosti našeho klubu ~

„Praktikování Kung Fu vyobrazuje cestu mistrovství skrze každodenní kultivaci sebe sama."

„Život není jen o tom, co jsme již pochopili, ale spíše o tom, co jsme ještě nepochopili - a to je cesta jógy.“

"Abychom mohli něco přetvářet, musíme nejdříve poznat, co chceme přetvářet - k tomu slouží meditace."

#BeYourself

KUNG FU

Praktikování tradičních stylů bojových umění se učíme nejen tomu, jak být bojovníkem, ale spolu s tím souvisí i mnoho dalších životních aspektů, které utvářejí náš život.

Tréninky bojových umění
#EnjoyYourself

JÓGA

Skrze praxi jógy, která v mnohém velmi úzce souvisí s bojovými uměními, lze dosáhnout hlubší podstaty toho, kým jsme, co děláme a čemu se věnujeme. To za to stojí!

Věnuj se sám sobě
#DefineYourself

Meditace

Obsáhnout klid v našem životě vyžaduje určité pochopení principů života a toho, kým jsme. Toho dosahujeme právě meditací, která následně vede k sebe-realizaci.

Objevuj svůj vnitřní klid
#BeYourself
#EnjoyYourself
#DefineYourself

INSTRUKTOŘI

Poznej naše lektory

~ Dragon Club Karviná ~

Náš klub se již přes 20 let aktivně věnuje nejen výuce bojových umění pro širokou veřejnost v rámci pravidelných tréninků Kung Fu v Karviné, kde se trenéři snaží všem členům předávat to nejlepší, ale také se snaží objevovat skrytý potenciál každého jednotlivého člena, který se těchto tréninků účastní.

V klubu se zaměřujeme zejména na celkový rozvoj dovedností a schopností, ať už se jedná o základy tradičních bojových umění, které tvoří výuka základních technik, postojů a sestav, příprava členů co se týče základní motoriky, kondice, gymnastiky a flexibility, která vede k prevenci zranění a správným reflexům, reakcím. Součástí je také rozvoj charakteru, kde jsou praktikovány koncentrační cvičení a meditace, které vedou naše členy k překonávání svých vlastních limitů a strachů, případně vlastní sebe-reflexi a vnímání sebe sama na hlubší hladině vědomí.

Každý si v našem klubu může vybrat, čeho chce dosáhnout, čemu se chce věnovat, a poté je to už na každém, jak moc se bude snažit překonávat sebe sama…

Jsme tu pro Vás,
Dragon Club Karviná

~ NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY ~

~ Dragon Club ~

Dragon Club Karviná, z.s.
+420 720 380 694

Dragoncupcz@gmail.com

Údaje:
IČO:27025870, neplátce DPH
Karviná, Divišova 2823/16, 73301