HOLISTICKÉ MASÁŽE

Využívání kombinace hloubkových, relaxačních a akupresurních technik k dosažení celkové harmonizace těla, mysli i duše.

ENERGETICKÁ PRAXE

Energetická diagnostika a následné využití energetických technik za účelem zprůchodnění energie čchi, zároveň obnova harmonického nastavení matrice vědomí.
- PŘIPRAVUJE SE

MUZIKO-RELAXACE

Využití hudebních a vibračních nástrojů za účelem relaxace a obnovy psychické pohody - tibetské mísy, gong, frekvenční ladičky + aromaterapie. - PŘIPRAVUJE SE

#Uvolnění a Relax

Holistické masáže v Karviné

Masáže provádíme v holistickém duchu, kdy vnímáme tělo komplexně a uvolňujeme jej systematicky včetně energetické harmonizace za účelem dosažení stavu přirozenosti - stavu relaxace a pohody.

Jedná se o kombinaci technik z tradičních rekondičních masáží ve spojení s energetickými technikami jógy a qi-gongu, které postupně vedou k dosažení průtoku životní energie v těle, uvolnění svalového tonusu a dosažení zdraví.

- Holistická masáž (částečná/komplexní)

VÍCE O MASÁŽÍCH

Péči poskytujeme v útulném prostoru “Chrámu života” v našem Dragon Centru v Karviné-Hranicích na ulici Slovenská 2868/33a v horním patře (nad poštou).

Dragon Care – péče, která dává smysl
800 Kč / 60 minut – částečná masáž
(většinou záda, šíje a nohy zezadu – případně dle přání)

1600 Kč / 120 minut – komplexní péče
(celková masáž + energetická harmonizace / muzikorelaxace)

#Energetická diagnostika a harmonizace

Energetická praxe v Karviné

Někdo energetický systém pojmenuje Reiki, další Tuina, Qi-gong, Reconnection, Shambhalla, duchovní léčení, energetické léčení, pránické léčení, probouzení kundalini energie, ... Ovšem všechny jsou založené na jedné společné věci - jemnohmotném vnímání a mnohdy také intuici a duchovní vhled.

To u nás kombinujeme k dosažení harmonického energetického stavu, kdy energie proudí v celém těle, harmonizují se disbalance a škodlivé energetické jevy. Harmonizace většinou probíhá ve dvou fázích - ve stoje a poté vleže/sedě dle potřeby. Kdo chce zažít hlubší harmonizaci, doporučujeme si předtím požádat o energetickou diagnostiku.

VÍCE O ENERGETICKÉ PRAXI

Dragon Care – péče, která dává smysl

800 Kč / 60 minut 
Energetická harmonizace trvá orientačně 60 minut – záleží, zda člověk chce vytvořit také energetickou diagnostiku, nebo jen harmonizovat. V případě prodloužení (zmíněná diagnostika, konzultace, případně náročnější harmonizace a další energetické techniky) se účtuje dalších 800 / 60 minut.

#Meditace & Muziko-Relaxace

Meditace a muziko-relaxace v Karviné

Přijďte si poslechnout naší Muziko-relaxaci a objevte posvátnou sílu hudby na vlastní kůži. Cílem sezení je celé tělo naladit jako jeden komplexní nástroj, který se rozrezonuje stejně, jako využívané hudební nástroje.

Každá emoce a vše co v průběhu našeho života prožíváme, jsou určité vibrace a mají určitý vliv na naši pohodu - psychickou, emocionální a také samozřejmě tu fyzickou. Muziko-relaxace slouží k odpočinku, vyladění a vyprázdnění našeho těla od všeho nepotřebného - stejně jako v přísloví, že pokud chce člověk změnit svůj život, musí nejdříve vyprázdnit svůj šálek a poté je připraven čerpat kvality nové.

VÍCE O MUZIKORELAXACI

ZÁKLADNÍ INFORMACE O MEDITACI
(MUZIKO-RELAXACI)

Dragon Care – péče, která dává smysl

800 Kč / 60 minut
V rámci muziko-relaxace si jen lehnete, uvolníte se a budete si vychutnávat tóny jednotlivých nástrojů – nabídneme vám kvalitní masku na oči, ať máte co nejintenzivnější vnitřní prožitek ze zvuků a vibrací jednotlivých nástrojů, abyste rozvibrovali doslova celé vaše tělo. Zaměření muziko-relaxace si volíte – tibetské mísy, gong, křišťálová mísa, frekvenční ladičky, případně kombinace všech. 🙂

PÉČE O VÁS S JASNÝM CÍLEM

~ Dragon Care ~

Není důležité si přečíst mnoho zajímavého textu, který Vás má přesvědčit o tom, že byste někoho měli navštívit. Důležité je návštěvu uskutečnit a udělat si sami na základě vlastní zkušenosti obrázek o tom, co péče – například u nás v Dragon Care – pro Vás může znamenat a jak Vám může pomoci dosáhnout životní harmonie, nebo alespoň chvíli relaxace a dokonalé uvolnění Vašeho těla. Budeme se těšit, až náš navštívíte a využijete potenciál našich služeb na maximum. 

Služby zde uvedené pod sekcí Dragon Care poskytují naši trenéři v rámci jejich živnostenských činností mimo činnost spolku Dragon Club Karviná, z.s.

Dragon Club Karviná, z.s.
+420 720 380 694

Dragoncupcz@gmail.com

Údaje:
IČO:27025870, neplátce DPH
Karviná, Divišova 2823/16, 73301