ZÁKLADNÍ INFORMACE O POSKYTOVANÝCH SLUŽBÁCH

Naše služby poskytujeme v prostoru “Chrámu života” v našem Dragon Centru v Karviné-Hranicích na ulici Slovenská 2868/33a v horním patře. 
Prostory jsme poctivě připravovali a nyní nám poskytují skvělé zázemí, díky kterému se v průběhu naší péče budete cítit skvěle – skutečně jako v chrámu.

Dragon Care – péče, která dává smysl

#Relaxace

Masáže v Karviné

Přijďte a nechte o sebe pečovat naše zkušené certifikované lektory, kteří se zajímají o masérské umění, akupresuru, meditace, energetickou harmonizaci a spojují vše do jednoho holistického systému masáže.

Tělo je velmi úzce spjato s našimi emocemi a naším psychickým stavem. Díky tomuto propojení můžeme skrze jednotlivé masérské prvky stimulovat pocit hluboké relaxace a odpočinku, kdy člověk dosahuje vnitřního klidu a pohody, která napomáhá k uzdravení.

Těšíme se na vás,
Marek & Jaroslav

VÍCE O MASÁŽÍCH
#Relaxace

Energetická praxe v Karviné

Energetická praxe pracuje s hlubšími principy, které nemusí být tak zřejmé, jako je naše tělo, ale vyžaduje hlubší vhled a porozumění k tomu, aby se mohlo vstoupit do hlubších vrstev nás samotných.

V těchto vrstvách se můžeme bavit o energetickém poli - auře a čakerním systému, energetických meridiánech z TČM nebo nádís dle jógy, kvantové úrovni a práci s vědomím, ... a spoustu dalších návazných témat. Ovšem, my vám nenabízíme teorii, ale zkušenost, která vydá za tisíce slov.

Těšíme se na vás,
Marek & Jaroslav

O ENERGETICKÉ PRAXI

PÉČE O VÁS S JASNÝM CÍLEM

~ Dragon Care ~

Není důležité si přečíst mnoho zajímavého textu, který Vás má přesvědčit o tom, že byste někoho měli navštívit. Důležité je návštěvu uskutečnit a udělat si sami na základě vlastní zkušenosti obrázek o tom, co péče – například u nás v Dragon Care – pro Vás může znamenat a jak Vám může pomoci dosáhnout životní harmonie, nebo alespoň chvíli relaxace a dokonalé uvolnění Vašeho těla. Budeme se těšit, až náš navštívíte a využijete potenciál našich služeb na maximum. 

Služby zde uvedené pod sekcí Dragon Care poskytují naši trenéři v rámci jejich živnostenských činností mimo činnost spolku Dragon Club Karviná, z.s.

Dragon Club Karviná, z.s.
+420 720 380 694

Dragoncupcz@gmail.com

Údaje:
IČO:27025870, neplátce DPH
Karviná, Divišova 2823/16, 73301