~ Pořádané akce našeho klubu ~

#EnjoySummer

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Pro letošní letní prázdniny máme připravený bohatý program pro děti a mládež v Karviné formou sportovních aktivit, kreativy, výletů. Bude to skvěle strávený čas! 🙂

Letní příměstský tábor v Karviné
#BeWarrior

KUNG FU KEMP

Praktikování tradičních stylů bojových umění se učíme nejen tomu, jak být bojovníkem, ale spolu s tím souvisí i mnoho dalších životních aspektů, které utvářejí náš život.

Víkendové soustředění pro bojovníky
#BeYourself

VÍKEND S JÓGOU

Skrze praxi jógy, lze dosáhnout realizace hlubší podstaty toho, kým jsme, co děláme a čemu se věnujeme. Tím se udávají kvality našeho života. Dobrá investice, ne?! 🙂

Yoga Intense

~ SPOLEČNÝ ČAS SE SPOLEČNÝM ÚSILÍM ~

~ Dragon Camps ~

Kdysi dávno, v dobách dračích bojovníků se jeden z bojovníků vydal hledat svého draka – mnohaletá cesta, při které získal mnoho zkušeností, ho zavedla do srdce Evropy – České Republiky. Oblast, ve které žili draci, se jmenovala Moravskoslezský kraj. Kraj, který svou spálenou krajinou jasně dával najevo, komu tato oblast patří – a právě tam bojovník vyhledal dračí vejce, ze kterého se vyklubal poslední z draků, který svému bojovníkovi stál po boku až do jeho smrti.

Obyvatelé tohoto kraje, potomci legendárních dračích bojovníků, každoročně oslavují tehdejší slávu svých předků na slavnostech Dragon Cup – slavnosti, které inspirují všechny návštěvníky ke zdravému životnímu stylu, hrdinským činům a nekončícímu zlepšování svých dovedností, aby se jednou, až se draci opět vrátí do naší země, mohli stát dračími bojovníky.

~ NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY ~

~ Dragon Camps ~

Dragon Club Karviná, z.s.
+420 720 380 694

Dragoncupcz@gmail.com

Údaje:
IČO:27025870, neplátce DPH
Karviná, Divišova 2823/16, 73301