~ Partneři akce Dragon Cup ~

“Abychom tento projekt mohli realizovat v takovém rozsahu, který s každým rokem narůstá jak ve svém obsahu, tak i ve své kvalitě, tak potřebujeme skutečně štědrou podporu partnerů, se kterými spolupracujeme ať už se jedná o finanční podporu, produktovou podporu, nebo i rozšíření programu akce o zajímavé tématické atrakce, aktivity a vystoupení.”

“Člověk sám je silný, ovšem člověk s přáteli, ten dokáže i nemožné.”

~ Oficiální partneři akce 2019 ~

Statutární město Karviná

Našim dlouholetým partnerem projektu Dragon Cup je každoročně od roku 2015 statutární město Karviná, které nás podporuje formou dotací pro reprezentativní sportovní akce ve městě. 

Moravskoslezský kraj

Našim dalším dlouholetým partnerem projektu Dragon Cup je každoročně od roku 2017 náš krásný Moravskoslezský kraj, který nás podporuje formou dotací pro reprezentativní sportovní akce v našem kraji. 

Nadace OKD

Našim dlouholetým partnerem projektu Dragon Cup je každoročně od roku 2015 statutární město Karviná, které nás podporuje formou dotací pro reprezentativní sportovní akce ve městě. 

Ozbrojené složky ČR

Pro nás velmi důležitým partnerem akce jsou naše státní ozbrojené složky – Policie ČR, Armáda ČR, Celní správa ČR a Vojenská policie ČR, které doprovází také naše Městská policie Karviná. Všechny tyto složky společně každoročně akci podporují svými statickými ukázkami techniky, výstroje a výzbroje a dynamickými prezentacemi jejich profesionálních dovedností, čímž velmi výrazně akci posouvají zase o krok dále, neboť bojovníci mnohdy tvoří základ našich kvalitních ozbrojených složek v naší republice! 🙂

~ Partneři akce 2019 ~

Truhlářství Michal Kolibač

Za pravidelnou finanční podporu a také výborný originální mobiliář potřebný pro pořádání akce musíme srdečně poděkovat Michalovi Kolibačovi a jeho firmě, která nám pomáhá zvelebit akci s vůní dřeva.

Dejsivino.cz – Tomas Pelikan

Dalším významným partnerem, který nás podporuje finančně a také nás zásobuje výbornými víny pro naše významné hosty ve VIP zóně děkujeme našemu dobrému příteli a výbornému vinaři Tomasovi.

Projekční laserová střelnice – Marcel Žurovec

Skvělý střelecký program nám pomáhá zajistit odborník co se týče této tématiky Marcel Žurovec, který je střelec tělem i duší a nejen děti si užijí připravený program, ale také dospělí, kteří se díky tomu stávají opět dětmi! 🙂

Ippon shop Ostrava

Náš dlouholetý partner s vybavením pro bojové sporty, který v rámci Dragon Cupu poskytuje našemu klubu slevy na potřebné kvalitní vybavení a pomáhá nám zajistit sportoviště pro jednotlivé disciplíny.

~ Spolupracující subjekty ~

Chan shaolin si & Dju su Kung Fu v ČR

Sami bychom takovou soutěž bezesporu nemohli pořádat, neboť soutěž sama o sobě vyžaduje skutečně mnoho školených a zejména zkušených rozhodčích, kde společně jako spolupracující kluby společného stylu CHAN SHAOLIN SI DJU SU KUNG FU to již máme v malíčku. 😉

Dragon Club Karviná, z.s.
+420 720 380 694

Dragoncupcz@gmail.com

Údaje:
IČO:27025870, neplátce DPH
Karviná, Divišova 2823/16, 73301