#Inspirace

Inspirace

Někteří nepotřebují mnoho výukových materiálů, skript, prezentací, nebo vědeckých studií... Někteří zkrátka potřebují svou vlastní osobní zkušenost, která jej inspiruje a motivuje - Proto jsou zde právě tyto prezenční události, kterých se můžete osobně účastnit! 🙂

ÚČASTNI SE!
#Praxe

Zkušenost

Někdy si lidé myslí, jak dokonale něco dokáží - určité dovednosti, techniky, cviky, postavení těla, umění koncentrace, cokoliv... A přece, někdy narazíme na lidi, kteří nám nabourají naši dokonalost a ukáží nám naše slabé stránky, na kterých můžeme dále pracovat - to jsou naše workshopy.

VYZKOUŠEJ SI TO!
#Rozvoj

Skvělá parta

Nejen lektoři, ale všichni lidé společně utvářejí potenciál jednotlivých událostí. Někdy narazíme na skutečné nadšence, kteří v mnohém dokonce v praktické části života překonávají i samotné lektory. Proto se vzájemně můžeme obohacovat, když nesedíme v rohu místnosti, ale jsme součástí!

BAV SE! 🙂

VÝUKOVÁ PLATFORMA DC-AKADEMIE

~ Dragon Cultivation ~

Výuková platforma Dragon Cultivation je vytvořena k předávání zkušeností zkušených lektorů široké veřejnosti, která se má zájem vzdělávat, kultivovat sebe sama. Tato platforma má také za cíl umožnit setkávání se nejen laiků s odborníky, ale i přímo jednotlivým odborníkům setkávat se s odborníky z jiných oblastí a vzájemně se takto obohacovat na naší společné životní pouti.

Klíčové jsou zde dva hlavní projekty – online vzdělávání (kurzy), kde si všichni zájemci mohou skrze jednotlivé kurzy na specifická témata brousit své dovednosti a dále jsou zde prezenční akce, které mají za cíl seskupit nadšence pro aplikaci již naučeného a rozvoje společně s instruktory v průběhu seminářů, workshopů, přednášek a dalších akcí.

Jak nám pravil Seneca: “Ne pro školu, pro život se učíme!” 🙂 

AKTUÁLNÍ UDÁLOSTI: SEMINÁŘE & PŘEDNÁŠKY

~ Dragon Cultivation ~

Dragon Club Karviná, z.s.
+420 720 380 694

Dragoncupcz@gmail.com

Údaje:
IČO:27025870, neplátce DPH
Karviná, Divišova 2823/16, 73301