#Studuj

Motivace!

K tomu, abychom se něčemu mohli věnovat, potřebujeme informační zázemí, které nám prozradí, jak určitých cílů můžeme dosáhnout. Právě od toho je zde tato výuková sekce s online materiály dostupná vždy a všude.

VZDĚLÁVEJ SE ONLINE
#Praktikuj

Zkušenost!

Mistrovství spočívá ve zcela obsažené podstatě praktikovaného - tedy, člověk nemůže se stát mistrem ničeho, neaplikuje-li ono mistrovství ve svém vlastním životě. Trénink je základem na cestě k mistrovství, proto trénujte tvrdě a s nadšením!

ZKOUŠEJ VŠE A UČ SE
#PtejSe

Podpora 🙂

Někdy se zkrátka musíme zeptat těch, kteří už jsou na určité stezce poznání, která dovedla je k určitému pochopení, čímž se od nich můžeme inspirovat a najít tak vnější inspiraci třeba formou toho, že uvidíme ono mistrovství ve skutečném životě.

KDYŽ NEVÍŠ, PTEJ SE! 🙂

~ VÝUKOVÁ PLATFORMA DC-AKADEMIE ~

~ Dragon Cultivation ~

Výuková platforma Dragon Cultivation je vytvořena k předávání zkušeností zkušených lektorů široké veřejnosti, která se má zájem vzdělávat, kultivovat sebe sama. Tato platforma má také za cíl umožnit setkávání se nejen laiků s odborníky, ale i přímo jednotlivým odborníkům setkávat se s odborníky z jiných oblastí a vzájemně se takto obohacovat na naší společné životní pouti.

Klíčové jsou zde dva hlavní projekty – online vzdělávání (kurzy), kde si všichni zájemci mohou skrze jednotlivé kurzy na specifická témata brousit své dovednosti a dále jsou zde prezenční akce, které mají za cíl seskupit nadšence pro aplikaci již naučeného a rozvoje společně s instruktory v průběhu seminářů, workshopů, přednášek a dalších akcí.

Jak nám pravil Seneca: “Ne pro školu, pro život se učíme!” 🙂 

~ STRUKTURA ONLINE KURZŮ ~

~ Dragon Cultivation ~

#ZvolFormu&Trénuj!
#ZvolFormu&Trénuj!

Přehledné prezentace

PODÍVEJ SE NA UKÁZKU KURZŮ
#ZvolFormu&Trénuj!

~ REGISTRACE A PŘIHLÁŠENÍ ~

~ Dragon Cultivation ~

Výuková platforma Dragon Cultivation vznikla díky finanční podpoře Nadace OKD a statutárního města Karviné. 

Srdečně děkujeme! 🙂

Dragon Club Karviná, z.s.
+420 720 380 694

Dragoncupcz@gmail.com

Údaje:
IČO:27025870, neplátce DPH
Karviná, Divišova 2823/16, 73301