ENERGETICKÁ DIAGNOSTIKA A HARMONIZACE V KARVINÉ

~ Dragon Care ~

Naši lektoři se aktivně věnují poznávání mnoha úrovní života. Tou nejzásadnější úrovní je projev naší podstaty skrze náš život, který můžeme analyzovat v hluboké meditaci, kdy necháváme onu podstatu se definovat, nebo si můžeme nechat takovou diagnostiku udělat od těch, kteří se tomu věnují podstatnou částí svého života – s tím vám můžeme pomoci. 😉

 

#Analýza

Energetická diagnostika

Jedná se o jednu z forem analýz stavu našeho energetického stavu v rámci grafického schématu, které udává kvality daných energií a také se v rámci této diagnostiky mnohdy dokáží vyobrazit jednotlivé návaznosti proč daný stav nastal a jak se s ním můžeme vypořádat, a nebo třeba i využít dary, které tam zatím v nevědomosti čekají na jejich aktivaci.

CHCI SVOU DIAGNOSTIKU
#Kultivace

Energetická harmonizace

Energetický dotek nabízí vstup do jemnohmotné roviny skrze stav rozšířeného vědomí, kdy dokážete vnímat různé vjemy, které přichází v průběhu interakce terapeuta s klientem. V průběhu nastává harmonizace aspektů, které nejsou v rovnováze za účelem dosažení harmonického plynutí, které má potenciál nastolit v nás stav přirozeného zdraví a pohody.

CHCI PROŽÍT HARMONIZACI

Říká se, že vše je energií, tedy informačním polem o určitém potenciálu. Chceme-li se neustále rozvíjet, musíme věnovat svou pozornost směrem, kam chceme, abychom se v našem životě vydali. Chceme-li rozvíjet své smysly a vnímání reality, musíme věnovat do těchto aspektů života svou pozornost, svou vlastní energii, která dané aspekty života posílí, což nám umožní je poté rozeznat a následně s nimi aktivně pracovat.

Pokud vše je energií, pak jsme pouze těmi, kteří určují, jaký rozsah dané energie jsme schopni ve svých životech obsáhnout a s jakou energií jsme schopní pracovat. Buďte těmi, kteří věnují se rozvoji toho aspektu života, který považují ve svém životě za důležitý. Emoce a Psyché určují rozsah jednotlivých smyslů, které v našich životech zde používáme k prožití našich životů.

Vyberte si svůj termín
v rezervačním systému

V rezervačním systému jsou k dispozici vypsány nabízené termíny - vyberte si ten svůj.
- Jaroslav poskytuje své služby na základě individuální domluvy - FB: Jaroslav Szweda
- Marek poskytuje své služby vždy o víkendu v průběhu celého dne.

CENA ENERGETICKÉ PRAXE

Energetická diagnostika: 1.000 Kč / 60 minut
Energetická harmonizace: 1.000 Kč / 60 minut

uvedená sazba je za 60 minut - energetická harmonizace a diagnostika je velice různorodá a záleží na náročnosti, která je u každého člověka individuální. Také záleží na rozsahu a kvalitě, kterou chcete analyzovat váš energetický stav nebo hloubce harmonizace, kterou chcete prožít.

O našich masérech a trenérech

Jsou zastánci celoživotní cesty tradičních bojových umění, které vedou ke kultivaci svých dovedností a kvalit - ať už formou fyzického tréninku, umění koncentrace, práce s energií čchi (Qi-gong), rozvoji vnímání skrze praktiky jógy a dosažení životního klidu a realizace skrze meditace.

Na obrázku vidíte naše certifikované maséry a instruktory Jaroslava a Marka Szwedu v chrámu Shaolin v Číně, kde měli tu čest pobývat a učit se.

Objevte v sobě energii

“Zdraví je vždy na prvním místě – těšíme se na Vaši návštěvu.”
Marek Szweda & Jaroslav Szweda

Dragon Club Karviná, z.s.
+420 720 380 694

Dragoncupcz@gmail.com

Údaje:
IČO:27025870, neplátce DPH
Karviná, Divišova 2823/16, 73301