DC Akademie

Příměstský tábor: Dragon Camp Karviná 2022

~ Dragon Club ~

FB událost

#Enjoy

Aktivní letní příměstské tábory pro děti a mladistvé v Karviné.

FB událost zde

Letos jsme se poprvé pustili do pořádání letních příměstských táborů, kde se programu ujal náš instruktor Marek Szweda s pomocí Karolíny Maňasové, kteří se věnovali dětem formou her, tréninků, volnočasového programu a musíme přiznat, že se nám taková akce zalíbila.

Účastníci tábora se mohli naučit, jak ráno správně protáhnout celé tělo. Také se věnovali gymnastice, kde se učili například přeskakovat žiněnku, dělat kotoul bez pomoci rukou a další bezvadné pohybové prvky jako chůze po čtyřech, káčáky, a některé hvězdy dokonce bez problému i tu hvězdu zvládli. Samozřejmě, že si děti vyzkoušeli také základy bojových umění, aby uměli udělat správně úder a nebo kopnout do terče. Co bychom to byli za klub bojových umění, kdybychom nepředali alespoň takové základní dovednosti dále, že ano… 🙂

A jelikož máme pozitivní ohlasy jak od dětí, tak od rodičů a nám se to s dětmi líbilo, tak se pouštíme rovnou do plánování letních táborů pro příští rok! 😉

Plánované turnusy Dragon Camp Karviná pro příští rok:

~

17-21.července 2023

~

24-28.července 2023

~

7-11.srpna 2023

~

14-18. srpna 2023

~ RECENZE OD RODIČŮ ÚČASTNÍKŮ TÁBORA ~

"Výborná organizace i program. Syn byl nadšený a každý den se tam moc těšil. Mohl si vyzkoušet nové aktivity. Určitě se zase zúčastní."
Recenze 1. turnusu
Dragon Camp Karviná 2022
"Tábor splňoval vše - pohybové aktivity, kreativní činnost. Naprostá spokojenost. Vřele doporučuji ostatním rodičům a hlavně jejich dětem. 🙂"
Recenze 1. turnusu
Dragon Camp Karviná 2022
"Skvělý tým lektorů, rozmanitá možnost aktivit. A děti jsou vždy na prvním místě."
Recenze 1. turnusu
Dragon Camp Karviná 2022
"Perfektní organizace, vše důležité jsme se dozvěděli s předstihem, dcera byla nadšená, naučila se nové věci, měla prostor i k odpočinku. Dekujeme Marku, za nás prostě perfektní. 👌"
Recenze 1. turnusu
Dragon Camp Karviná 2022
"Pěkné místo, pestrý program a bezvadní organizátoři. Není co vytknout. :-)"
Recenze 1. turnusu
Dragon Camp Karviná 2022
"Můžu jen doporučit, syn byl z táborových aktivit i z vedoucího tábora nadšený. Už se těšíme na další."
Recenze 1. turnusu
Dragon Camp Karviná 2022

~ SPONZOŘI PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA ~

Díky podpoře: Nadace OKD

Našim dlouhodobým partnerem našeho klubu je Nadace OKD, která podporuje mnoho našich projektů, kterým se nyní věnujeme a které jsme úspěšně dokončili. V tomto roce je to nákup pomůcek pro zdravotní trénink (jóga, stretching) a také podpora celoroční činnosti klubu (soustředění, celoroční tréninková činnost, aj.).

Díky podpoře: Statutární město Karviná

Našim dlouholetým partnerem projektu Dragon Cup je každoročně od roku 2015 statutární město Karviná, které nás podporuje formou dotací pro pravidelnou sportovní činnost, tak i v letošním roce i příměstské tábory v Karviné.